top of page
motoryat

2017 senesinden beri Göcek Körfezi içinde butik teknelerimizle hizmet vermekteyiz. Konaklamalı ve Günübirlik olarak kişi sayısına göre değişkenlik gösteren iş birliği yaptığımız teknelerimiz mevcuttur. Abla kardeş çalıştığımız, aynı zamanda da kızlarımızın adını verdiğimiz kendi teknemiz DerinAda 'dır.

Kaptanınız Gökhan ve leziz yemeklerinin yanı sıra tekne içerisinde tüm konforunuzu sağlamaya çalışan İrem tatiliniz süresince sizlere en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yapacaklardır. Sizler turkuaz denizin ortasında güvenli bir tatil deneyimi yaşarken bizler de size samimi bir aile ortamı sunuyoruz. DerinAda misafirleri her yıl yaz tatilinde bir araya gelen büyük bir ailenin birer parçası gibidir. Birlikte çalıp söylediğimiz, nefis sofralarda sohbetler ettiğimiz, doğanın ve denizin tadını birlikte çıkardığımız büyük bir aile gibiyiz...

 

Erken rezervasyon döneminin başlamasıyla birlikte geçmiş yıllarda DerinAda'ya misafir olan değerli dostlarımızla doluluk oranımız hızla yükselirken yeni misafirlerimizle tanışmaktan da büyük keyif alıyoruz. Deniz tutkumuzu sizlerle paylaşırken geride unutulmaz anılar bırakmayı umuyoruz.

Ve umarız sizinle de en yakın zamanda tanışma fırsatı yakalarız.

Derin Ada

Harika bir tatil geçirmenizi diliyoruz,

Harika bir tatil geçireceğinizi biliyoruz,

Harika bir tatil için mutlaka bekliyoruz!

bottom of page